Witamy w świecie Poezji.  Warsztatowy Kącik Poetów istnieje, aby publikować i omawiać własne wiersze. Przede wszystkim te, które zostały zaprezentowane podczas warsztatów i spotkań poetyckich „Słowa ułożone”. To strona poświęcona czerpaniu przyjemności z poezji i dzieleniu się nią. 

Kącik Poetów to społeczność, w której możesz publikować swoje dzieła literackie w środowisku wspierającym, zachęcającym i sprzyjającym. Jeśli nas odwiedzasz, mamy nadzieję, że pewnego dnia rozważysz dołączenie do nas. Bardzo chcielibyśmy mieć Cię na pokładzie.

Naszym głównym celem jest publikowanie własnych wierszy — wierszy, które sami napisaliśmy — do czytania i dyskusji. Proszę nie publikować ulubionych wierszy, które nie są Twoje. Chyba że jest to krótki cytat ilustrujący jakiś krytyczny punkt, który chciałbyś poruszyć.

Zamieszczony na stronie wiersz jest jednoznaczny z udzieleniem zgody autora na jego opublikowanie.

PROTOKÓŁ KRYTYKI PISANIA W KĄCIKU POETÓW

Jeśli podoba Ci się wiersz, najpierw powiedz, dlaczego na Ciebie wpływa. Otwórz się z komplementem na temat tego, co jest dobrego w wierszu. Następnie możesz zaproponować praktyczne sugestie dotyczące tego, jak poprawić wiersz w konkretny sposób, aby był lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *