Warsztaty „Słowa ułożone” Bemowo

Odkryj swoje pióro i rozwijaj talent! Czy kiedykolwiek czułeś, że w Twoim wnętrzu drzemie nieodkryty poeta? Jeśli tak, to warto rozważyć udział w warsztatach poetyckich! To idealne miejsce, aby poznać innych
pasjonatów pisania. Możesz wymieniać się pomysłami, inspiracjami i skorzystać z nieocenionej rady doświadczonych poetów. 

Wspólna twórcza energia daje Ci szansę na rozwinięcie swojego warsztatu pisarskiego i szlifowanie umiejętności. Warsztaty poetyckie to doskonała okazja do eksperymentowania i odkrywania nowych stylów literackich. Możesz odwiedzić różne światy za pomocą słów, wyrazić swoje emocje i cieszyć się swobodą twórczego wyrazu.

Możesz znaleźć swój unikalny głos poetycki i przekazać swoje przemyślenia w oryginalny sposób. Warsztaty poetyckie to doskonałe ćwiczenie dla Twojej wyobraźni i umiejętności myślenia abstrakcyjnego. 

Dzięki poznaniu różnych technik pisarskich, takim jak poemat ekspresjonistyczny czy haiku,
rozwijasz swoją kreatywność i umiejętność dostrzegania piękna w codziennych sytuacjach. 

Warsztaty poetyckie to bezcenne doświadczenie samorozwoju i eksplorowania własnej osobowości. 

Pisząc poezję, możesz zbliżyć się do swoich wewnętrznych uczuć i głębszych wartości. To szansa, aby odkryć swoją autentyczną tożsamość i odzwierciedlić ją w swoich utworach. 

Podsumowując, warsztaty poetyckie to nie tylko okazja do rozwijania umiejętności pisarskich, ale również możliwość zanurzenia się w świecie kreatywności, inspiracji i spotkania wspaniałych ludzi podobnie myślących. 

Zdobądź siłę słów, porzuć obawy i zapisz się na najbliższe warsztaty poetyckie – z pewnością nie będziesz żałować! 

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, bez względu na umiejętności.

Terminy spotkań: 16, 23, 30 listopada oraz 7 grudnia 2023 r., godz. 17-19:00

Bemowskie Centrum Kultury, MAL Dwa Jelonki, ul. Rozłogi 18

tel. 530 141 828, kontakt@fundacjawieluserc.pl