„Słowa ułożone” – Grzegorz Walczak

30 listopada zapraszamy na niezapomniane warsztaty poetyckie! Zachęcamy do dołączenia do wyjątkowego spotkania z niezwykłym poetą, pisarzem, dramaturgiem, autorem piosenek, słuchowisk radiowych i książek dla dzieci, Grzegorzem Walczakiem. 

Grzegorz Walczak, jeden ze współczesnych polskich poetów, podzieli się swoimi niezwykłymi umiejętnościami i technikami pisarskimi, które sprawią, że Twoje wiersze będą pełne magii. Jest autorem takich tytułów książek, jak: „Anioł ze starego miasta”, „Nim zaśnie Ziemia”, „Oaza”, „Pamiętnik małżeński” oraz tomików wierszy, „Roznamięty”, „Gdy zagra róg, czyli o Polsce pieśń”.

Chcesz poznać tajniki poezji od prawdziwego mistrza słowa? Chcesz tworzyć wiersze pełne emocji, które poruszą serca czytelników? To wydarzenie jest stworzone właśnie dla Ciebie! 

To nie tylko okazja do poznania talentu samego autora, ale również możliwość spotkania innych pasjonatów poezji, którzy tak jak Ty pragną rozwijać swój warsztat literacki. 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapisz się już teraz, aby uczestniczyć w warsztatach, które zmienią Twoje podejście do poezji. 

Zapraszamy 30 listopada. MAL Dwa Jelonki, ul. Rozłogi 18. Startujemy o godz. 17:00

Zapisy: kontakt@fundacjawieluserc.pl lub pod numerem tel. 530 141 828

Warsztaty finansowane przez Wydział Kultury Dzielnicy Bemowo