Darmowy kurs języka polskiego dla uchodźców

Hej-hej! Nadszedł czas, aby podzielić się z Wami naszymi planami i celami na najbliższą przyszłość 💪🏼

Jak wiecie, dopiero niedawno rozpoczęliśmy naszą działalność jako Fundacja Wielu Serc ❤️

Wcześniej byliśmy również aktywni w życiu społeczno-kulturalnym całej Polski (i nie tylko). Jest to dla nas prawdziwą pasją. Wśród naszych pracowników są także osoby z Ukrainy 🇺🇦 Rozumiemy ich sytuację z pierwszej ręki.. Pomagamy im, jak tylko możemy, i nadal będziemy to robić.

Widzimy też, jak wiele rodzin musiało opuścić swoje domy, miasta, kraj.. z powodu wojny. To trudne nie tylko pod względem fizycznym, finansowym i moralnym, ale także psychologicznym. Przeżywają bardzo stresujący okres adaptacji..

Oczywiście, w Polsce czują się bezpiecznie i otrzymują wsparcie z każdej strony. Jednak dopóki nie będą mogli wrócić do domu, muszą żyć i funkcjonować w naszym społeczeństwie. Dzieci potrzebują edukacji, dorośli pracy, a wszyscy potrzebują po prostu podstawowej komunikacji. Dlatego wpadliśmy na pomysł, aby im w tym pomóc w sposób, jaki umiemy.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie bezpłatnych kursów języka polskiego dla uchodźców🇵🇱

Kursy będą prowadzone w trybie online według naszej nowej metody 80/20 (z naciskiem na komunikację, a nie gramatykę)☝🏼

Wkrótce podamy datę pierwszego naboru, a także więcej szczegółów na ten temat!

W międzyczasie bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia. Udostępnij ten post swoim znajomym. W ten sposób znajdziemy tych, którzy potrzebują i tych, którzy chcą pomóc ❤️

Możesz również nas zaobserwować, aby nic nie przegapić. A w komentarzach zachęcamy do wyrażenia swoich opinii oraz pomysłów na temat kursu