Piknik rodzinny „Powitanie Lata”.

Sołectwo wsi Wieruchów, Piotrkówka Małego i Strzykuł oraz Fundacja Wielu Serc, serdecznie zaprasza na pełen wrażeń piknik rodzinny z okazji rozpoczęcia wakacji! To fantastyczna okazja, aby spotkać się i cieszyć dniem spędzonym na świeżym powietrzu z bliskimi oraz możliwość do nawiązania kontaktu z lokalną społecznością. To będzie dzień pełen zajęć i rozrywki dla wszystkich grup wiekowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zaplanowaliśmy, mi. in.: dmuchańce, warsztaty taneczne (układy taneczne dla dzieci i dorosłych), kącik plastyczny, malowanie buziek, tatuaże brokatowe, kolorowe warkoczyki, zabawy kreatywne dla dzieci i dorosłych, strefa gier i zabaw, strzelanie z łuku dla dzieci, malowanie palcami, bańki mydlane XXL, kącik malucha, konkurencje drużynowe, wata cukrowa, grill.

Na rodzinny piknik pełen radości i uśmiechu zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 czerwca 2024 r., w godzinach 14-19:00, plac zabaw w Strzykułach (wjazd od ulicy Głogowej).

Dołącz do nas i spędź dzień pełen słonecznej zabawy. Nie tylko przywitaj lato, przywitaj je z otwartymi ramionami na „Powitaniu wakacji”! To będzie rodzinna zabawa na pełnych obrotach. Do zobaczenia!