Piknik z okazji DNIA DZIECKA – Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Dnia 3 czerwca 2023 roku, na boisku w Strzykułach odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Aura tego dnia dopisała nadzwyczajnie dzięki czemu wszyscy dobrze się bawili 🙂 Wszystko odbyło się bez zakłóceń. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek, warsztaty malarskie na sztalugach, warsztaty mydlarskie, bańki mydlane XXL, wata cukrowa, kącik plastyczny, kącik malucha, ponadto gry, zabawy i różne konkurencje. O słodki poczęstunek w postaci ciast i babeczek, zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Piotrkówka Małego. Był też cieszący się popularnością grill.

To sobotnie popołudnie było nie tylko dobrą zabawą dla dzieci, ale również świetną okazją dla całych rodzin aby się spotkać i porozmawiać ze znajomymi czy sąsiadami.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie, w szczególności pani sołtys Piotrkówka Małego i Strzykuł Marii Dominiak, sołtysowi Wieruchowa, Straży Miejskiej, wszystkim prowadzącym warsztaty, gry i zabawy oraz tym którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był tak wyjątkowy 🙂

Zachęcamy do zapoznania się z relacją zdjęciową z tego wydarzenia!