Projekt bez tytułu

🇵🇱♥️🇺🇦

upload-31b8c71b-f19c-4173-8a4f-a0edd35b3c89-_1_

Następne

Tutaj możesz przekazać wsparcie ukraińskim strażakom 🇺🇦🇵🇱
Każda złotówka jest ważna i może uratować czyjeś życie!

10 PLN

20 PLN

50 PLN

100 PLN

200 PLN

Lub wpisz dowolną kwotę

Nazwa produktu:
Dodatkowy opis:

PLN

mBank nr konta: 53 1140 2004 0000 3202 8219 7822
NIP: 5213956481; KRS: 0000954036; REGON: 521278663

!!! Ważne informacje o zbiórce:

Pragniemy przekazać Państwu najświeższą informację, związaną z działalnością statutową Fundacji Wielu Serc. Mianowicie, w ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z Fundacją World With Ukraine z Ukrainy. Jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, między innymi z uwagi na toczącą się na Ukrainie wojnę. Tak, jak wszyscy zaangażowani w akcje charytatywne na rzecz Ukrainy Polacy, pragniemy pomóc w ratowaniu życia niewinnych ludzi, mieszkańców Ukrainy.

Aby akcje ratownicze zakończyły się sukcesem, potrzebni są nie tylko ludzie – ratownicy, ale także sprzęt, który uczyni wszelką pomoc efektywną. Dlatego bardzo ważną kwestią jest sprzęt dla ukraińskich strażaków, którzy codziennie ratują życie ludzi na obszarach ogarniętych wojną. Ich działania są często równoważne z działaniami ukraińskich wojsk.

Nadmienić należy, że drogi i mosty w Ukrainie są często zniszczone poprzez działania wojenne. Dojazd do pewnych miejsc jest możliwy tylko przez pola lub grzęzawiska. Podobnie tworzone „korytarze humanitarne”, również najczęściej mają wytyczaną trasę w trudnych do przebycia obszarach. Stąd sprzęt strażacki musi być przystosowany do pokonywania wszelkich niedogodności, związanych z rodzajem i ukształtowaniem terenu.

Kiedy strażacy dotrą już na miejsce, muszą zmierzyć się z gaszeniem pożarów, powstałych w wyniku rosyjskich ataków. Z płonących i zawalonych budynków ratują niczemu niewinnych ludzi. Sytuacje takie zdarzają się codziennie.

Wraz z Fundacją World With Ukraine z Ukrainy podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu zbiórki pieniędzy na bardzo potrzebny w zaistniałych okolicznościach sprzęt dla ukraińskich strażaków, ratujących życie ludzi, zamieszkujących tereny objęte działaniami wojennymi. Bardzo cieszymy się z nawiązania tej współpracy, a także z faktu, że będziemy mogli realnie pomóc potrzebującym.

Liczymy na szeroki odzew wszystkich, którzy chcą zaangażować się w pomoc dla walczącej Ukrainy. Z wielką serdecznością i hojnością spotkaliśmy się już przy pierwszej zbiórce darów dla Ukrainy, która miała miejsce w marcu 2022r. Zbiórka ta zakończyła się pełnym sukcesem.

Niestety, wraz z biegiem czasu, kiedy wojna wciąż trwa, potrzeby broniących się mieszkańców Ukrainy nie zmniejszają się, a wręcz odwrotnie: są coraz większe. Stąd każda suma pieniędzy będzie niezwykle pomocna i ważna. Dosłownie każda złotówka może uratować ludzkie życie. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o pomoc. Każda pomoc jest dla ukraińskich strażaków i ludności cywilnej bardzo potrzebna i niezastąpiona.